کاربر گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از آگهی ها با شماره های ۱۷۸۲ و یا ۰۲۱۲۶۲۰۹۵۹۷ تماس حاصل فرمایید
سوالات متداول

آیا استفاده از خدمات آگهی مسکن رایگان است؟

    شما برای ثبت آگهی خود می توانید از وبسایت آگهی مسکن به صورت رایگان استفاده نمایید، همچنین می توانید تمامی آگهی‌های موجود در وبسایت آگهی مسکن را به همراه مشخصات به صورت رایگان در وبسایت مشاهده         نمایید و پس از انتخاب آگهی مورد نظر می‌توانید با پرداخت هزینه (1500 تا 3500 تومان) به آدرس و شماره تماس آگهی دهنده‌های محله مربوطه برای مدت 30 روز دسترسی پیدا کنید


آیا آگهی‌مسکن دارای مجوزهای مربوطه می‌باشد؟

   بله وبسایت آگهی مسکن دارای مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت (اینماد) می‌باشد.


آیا آگهی‌مسکن حافظ اطلاعات کاربران می‌باشد؟

   بله، وبسایت آگهی مسکن با استفاده از روش‌های روز دنیا نسبت به رمزنگاری اطلاعات کاربران گرامی اقدام می‎نمیاد، به صورتی‌که حتی راهبران وبسایت نیز نمی‌توانند پسورد کاربران را مشاهده نمایند.


آیا وبسایت آگهی‌مسکن در خارج از مرزهای ایران نیز فعالیت دارد؟

   خیر، در حال حاضر در وبسایت آگهی مسکن فقط می‌توانید آگهی‌های داخل کشور را ثبت نمایید‌ اما به زودی و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده نسبت به بین‌المللی شدن آگهی‌مسکن اقدام می‌نماییم.


آیا می‌توان از آگهی‌مسکن برای خرید و یا فروش ملک استفاده کرد؟

   بله, آگهی‌مسکن می‌توانید برای خرید, فروش, رهن و یا اجاره املاک مسکونی, اداری, تجاری (مغازه), مستغلات و زمین استفاده کنید.

تاییدیه آگهی چیست؟

   به منظور صحت آگهی داده شده, هر مورد آگهی ثبت شده, به صورت مورد به مورد توسط گروه بازبینی آگهی ها در آگهی‌مسکن بررسی می‌گردد. در این بررسی نسبت قیمت به مشخصات و موقعیت جغرافیایی ملک, آدرس دقیق ملک, محل مشخص شده برای ملک روی نقشه, عکس های مرتبط و مشخصات تماس آگهی دهنده بررسی و در صورت لزوم با آگهی دهنده تماس گرفته میشود. پس از انجام این بررسی ها و تایید شدن تمام موارد بالا, آگهی آماده نمایش و جستجو در سیستم می‌گردد. آگهی‌هایی که مورد تایید قرار نگیرند قابل نمایش و جستجو در آگهی‌مسکن نیستند.
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به مسکن شهر می باشد و کپی برداری از آن ممنوع است